تبليغات X
اهمیت بکلینک

اهمیت بکلینک

دیدگاه 0

اهمیت بکلینک

اگر در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو چیزی مطالعه کرده اید یا مطالعه کرده اید، حداقل یک بار با اصطلاح backlink آشنا هستید. برای کسانی که از شما تازه به جستجوگرها می آیند، شما ممکن است بدانید که چه backlink است، و چرا آنها مهم هستند. پیوندهای پیوسته در دامنه بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارند، زیرا آنها بعضی از بلوک های اصلی اصلی برای جستجوگرها خوب شده اند. در این مقاله ما به شما توضیح خواهیم داد که کدام یک لینک است، چرا آنها مهم هستند، و چه کاری می توانید انجام دهید تا بتوانید آنها را به دست آورید و در عین حال اجتناب از مشکلی در موتورهای جستجو را تجربه کنید.


پیوندها چیست؟

لینکهای برگشتی لینکهایی هستند که به سمت وبسایت شما هدایت میشوند. همچنین به عنوان لینک های ورودی (IBLs) می داند. تعداد لینک ها نشان دهنده محبوبیت یا اهمیت آن وب سایت است. پیوندهای پیوند برای جستجوگرها اهمیت دارند زیرا برخی از موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، اعتبار بیشتری برای وب سایت هایی با تعداد زیادی لینک دهنده با کیفیت ارائه می دهند و این وبسایت ها را برای یک پرس و جو جستجو در نظر می گیرند.

هنگامی که موتورهای جستجو محتوی ارتباط یک سایت را با کلمه کلیدی، تعداد لینک های ورودی QUALITY به آن سایت را در نظر می گیرند. بنابراین ما نباید راضی باشیم که فقط لینکهای ورودی را دریافت کنیم، کیفیت لینک ورودی که مهم است. یک موتور جستجو محتوای سایت ها را برای تعیین کیفیت یک لینک محاسبه می کند. هنگامی که لینک های ورودی به سایت شما از سایتی دیگر می آید و سایت هایی که دارای محتوای مرتبط با سایت شما هستند، لینک های ورودی مرتبط با سایت شما بیشتر در نظر گرفته می شوند. اگر لینک های ورودی در سایت هایی با محتوای غیر مرتبط یافت می شوند، آنها کمتر مورد توجه قرار می گیرند. ارتباطات لینک های ورودی بالاتر، کیفیت آنها بیشتر است.

به عنوان مثال، اگر یک وب مستر دارای یک وب سایت در مورد چگونگی نجات بچه های یتیم یتیم شده و یک لینک دیگر از وب سایت دیگری درباره بچه گربه ها دریافت کند، در نتیجه یک ارزیابی موتور جستجوگر نسبت به یک پیوند از یک سایت در مورد مسابقه ماشین، بیشتر مرتبط خواهد بود. سایت مرتبط تر از آن است که لینک به وب سایت شما، بهتر کیفیت پشت لینک است.

 

موتورهای جستجو می خواهند وب سایت ها یک میدان بازی درست داشته باشند و لینک های طبیعی را به طور آهسته در طول زمان جستجو کنند. در حالی که به راحتی دستکاری لینک ها در یک صفحه وب برای تلاش برای رسیدن به یک رتبه بالاتر، بسیار سخت است که بر یک موتور جستجو با لینک های خارجی از وب سایت های دیگر تاثیر می گذارد. این هم یک دلیل برای اینکه چرا لینک های لینک در الگوریتم موتور جستجو بسیار زیاد است. با این حال، اخیرا، معیارهای موتور جستجو برای لینک های دریافتی با کیفیت حتی سخت تر شده است، به لطف وب مسترها بی پروا تلاش برای دستیابی به این لینک های ورودی با تکنیک های فریبنده یا ابلهانه مانند لینک های پنهان و یا صفحات به طور خودکار تولید شده است که تنها هدف آن ارائه ورودی لینک به وب سایت ها این صفحات مؤسسات لینک نامیده می شوند و آنها نه تنها توسط موتورهای جستجو نادیده می شوند، بلکه پیوند به مزرعه پیوند می تواند سایت شما را به طور کامل ممنوع کند.

یکی دیگر از دلایل دستیابی به لینکهای با کیفیت، جذب بازدیدکنندگان به وب سایت شماست. شما نمیتوانید یک وبسایت ایجاد کنید و سپس انتظار داشته باشید که افراد بدون وبسایت خود، وبسایت خود را پیدا کنند. شما احتمالا باید کلمه ای را در مورد سایت خود دریافت کنید. یکی از راه های وبسایت ها این کلمه بود که از طریق ارتباط متقابل استفاده می شد. بیایید در مورد اتصال متقابل برای یک لحظه صحبت کنیم.

در این چند ماه گذشته درباره پیوند متقابل بحث های زیادی وجود دارد. در آخرین به روز رسانی گوگل، لینک متقابل یکی از اهداف آخرین فیلتر موتور جستجوگر بود. بسیاری از مدیران وب با مبادلات پیوندهای متقابل موافق بودند تا رتبه بندی سایتشان را با تعداد زیادی لینکهای ورودی افزایش دهند. در یک تبادل لینک، یک وب مستر یک لینک در وب سایت خود قرار می دهد که به وب سایت دیگر وب مسترها اشاره دارد و بالعکس. بسیاری از این لینک ها به سادگی مربوط نبودند و فقط با تخفیف مقایسه شدند. بنابراین در حالی که پیوند ورودی نامناسب نادیده گرفته شد، پیوندهای خروجی همچنان شمارش می شوند و میزان ربط بسیاری از وبسایت ها را کاهش می دهد. این سبب ایجاد یک وبسایت بسیار زیادی شد تا نقشه Google را از بین ببرد.

ما باید با ارتباطات متقابلمان مراقب باشیم. یک گواهی ثبت اختراع گوگل در آثار وجود دارد که نه تنها محبوبیت سایت های مرتبط با آن را برطرف می کند، بلکه همچنین میزان قابل اعتماد بودن یک وب سایت از سایت شما را نیز پیوند می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید با موتور جستجو فقط برای اتصال به یک سیب بد وارد شوید. ما می توانیم در حال آماده شدن برای این تغییر در آینده در الگوریتم موتور جستجو با انتخاب بیشتر که با ما تبادل لینک در حال حاضر. با انتخاب تنها سایت های مرتبط برای پیوند با سایت ها و سایت هایی که لینک های خروجی زیادی در یک صفحه ندارند و یا سایت هایی که تکنیک های جستجوگر سیاه و سفید را اجرا نمی کنند، ما احتمال بیشتری خواهیم داشت که لینک های متقابل ما تخفیف داده شود

بسیاری از مدیران وب دارای بیش از یک وب سایت هستند. گاهی اوقات این وب سایت ها مرتبط هستند، گاهی اوقات آنها نیستند. شما همچنین باید در مورد ارتباط وب سایت های متعدد در مراقب باشید

نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *